سیاست های حریم خصوصی

نرم افزار جوی یک بستر تجارت الکترونیک است که از نهادهای تجاری جهت ارائه این بستر استفاده می کند. بنابراین به طور کلی شامل اطلاعات شخصی افراد نمی باشد. حریم خصوصی کاربر نزد مدیران نرم افزار از اهمیت ویژه ای برخوردار است و تمامی سعی ما بر این است تا اطلاعاتی بیش از آنچه برای امنیت و ارائه خدمات به کاربر مورد نیاز است، جمع آوری نشود. مجموعه اطلاعات جمع آوری شده به دو دسته تقسیم می شود:
الف- اطلاعات در دسترس عموم: اطلاعاتی از شما که تمامی کاربران سرویس به جز کسانی که آنها را بلاک کرده اید و همچنین کلیه کاربران اینترنت با استفاده از موتور های جستجو، لینک ها و یا هر راه دیگری می توانند به این اطلاعات دسترسی داشته باشند و از آنها استفاده نمایند. این اطلاعات در پنج دسته قرار دارند:
1. اطلاعات شناسایی شخص / واحد / اتحادیه: شامل عکس های پروفایل، شماره تلفن یا موبایل، شماره فکس، نشانی محل، موقعیت مکانی روی نقشه، ایمیل و دیگر اطلاعاتی که شما برای ثبت نام در برنامه ثبت می کنید یا دیگر کاربران به ما ارائه می نمایند
2. تبلیغات: شامل کلیه محصولات، نمونه خدمات، توضیحات، رویدادها و اینگونه اطلاعات است که شما بوسیله آنها فعالیت خود را معرفی نموده و به کاربران پیشنهاد می نمایید.
3. نظرات: شامل کلیه نظراتی که شما ذیل یک تبلیغ قرار می دهید یا دیگران ذیل تبلیغ شما قرار می دهند.
4. لایک ها (پسندیدن) و آنلایک ها (نپسندیدن)، تعداد بازدیدها، دنباله روها (علاقه مندی ها) و نظرسنجی ها: تعداد لایک ها و آنلایک هایی که نسبت به اطلاعات شما انجام شده، نتایج نظرسنجی ها، تعداد دنباله روها و همچنین تعداد بازدید از پروفایل شما در دسترس عموم است، اما لایک و آنلایک کنندگان، شرکت کنندگان در نظرسنجی، دنباله روها و بازدید کنندگان برای عموم مشخص نیستند.
ب- اطلاعات اختصاصی: اطلاعاتی هستند که فقط در دسترس برنامه جوی و افراد مشخصی قرار دارد که خود شما ممکن است این اطلاعات را به آنها ارسال نموده باشید:
1. شماره موبایلی که به عنوان نام کاربری آنرا ثبت نموده اید تا زمانی که خود شما آنرا در اطلاعات تماس قرار ندهید جزء اطلاعات اختصاصی شما بوده و در دسترس عموم نخواهد بود.
2. پیام های ارسالی به کاربران، اعم از اشخاص، واحد ها و جوی
3. شکایاتی که به جوی ارسال می نمایید
4. ارسال کنندگان لایک ها و نظرسنجی ها
5. اطلاعات ارسالی سیستم شما: وقتی شما از سرویس استفاده می کنید، اطلاعاتی چون آدرس آی پی، آدرس پرتوکل اینترنت، آدرس صفحات وبی که شما از آنها بازدید نموده اید، نوع مرورگر ابزار و تنظیمات، ساعت و تاریخ ارسالات و درخواست ها، چگونگی استفاده از سرویس، اطلاعات کوکی ها و لاگ فایل ها و فایلهای مشابه، صفحه مراجعه یا خروج و URL ها، نوع پلت فرم، تعداد کلیک ها، نام دامنه، صفحات لندینگ، صفحات مشاهده شده و دستورات آن صفحات، اطلاعاتی که شما لایک کرده اید، مقدار تایم مصرفی در صفحات خاص، لیست تماس ها، دفتر تلفن موبایل، شماره موبایل هایی که پیامها از آنها و به آنها ارسال شده است در اختیار ما قرار می گیرد. اطلاعات مکانی شما نیز به طور کلی برای ما قابل دسترسی است. اطلاعات ارسالی سیستم ممکن است شامل اطلاعات سخت افزاری باشد که شما سرویس را در آن به کار می گیرید، مثل: نوع سخت افزار و سیستم اجرایی که شما آنرا به کار می برید، ابزار سخت افزار، ابزار شناسایی منحصر به فرد سخت افزار و crash data. غالباً بسته به نوع سخت افزار مورد استفاده و تنظیمات مربوط به آن، بعضی از این اطلاعات و یا همه آنها در اختیار سرویس قرار می گیرد. برای آگاهی بیشتر راجع به اینکه چه اطلاعاتی را سخت افزار یا نرم افزار شما در دسترس ما قرار می دهد لطفا به سیاست های تولید کننده سخت افزار یا ارائه کننده نرم افزار مراجعه فرمایید.
ج‌- ذخیره سازی و امنیت اطلاعات
1. کلیه اطلاعات اعم از اطلاعات در دسترس عموم و اطلاعات اختصاصی در سرویس ذخیره شده و در دسترس برنامه جوی می باشد؛ حتی اگر آنها را از سرویس حذف یا ویرایش نمایید و یا حسابتان حذف شده یا خاتمه یابد نیز برنامه جوی می تواند تمامی این اطلاعات را تا زمانی که صلاح بداند ذخیره و نگهداری نماید. این جمع آوری اطلاعات ممکن است به دلایلی مانند رفع اختلافات بین کاربران یا بین برنامه جوی و کاربران، ارائه و تکمیل پشتیبانی سرویس، استفاده های آماری یا هر دلیل دیگری که از نظر قانون حاکم ممنوع نباشد، صورت پذیرد.
2. پیام های ارسالی به کاربران و شکایات، در منبع اطلاعاتی سرویس ذخیره می شوند و غیر از فرستنده پیام و برنامه جوی، فقط کاربری به آن ها دسترسی دارد که پیام مربوطه برای او ارسال شده است.
3. نظراتی که از سوی دیگر کاربران در ذیل پروفایل شما نمایش داده می شود، قابل حذف یا ویرایش نیستند و تا زمانی که محصول مورد نظر در فهرست نمایش شما وجود دارد نظرات ذیل آن نیز موجود است. (البته خود فرد نظر دهنده تا قبل از تایید نظر از طرف پشتیبانی جوی فرصت دارد نظری را که نوشته است، حذف یا ویرایش نماید.)
4. محرمانه بودن شکایات ارسال شده به جوی تابع قوانین جوی یا دستورالعمل واحد مربوطه است. برنامه جوی فقط این شکایات را در اختیار صنف یا مرکز مدیریت مربوطه قرار می دهد و هیچگونه مسئولیتی راجع به افشاء این شکایات توسط آن صنف یا مرکز مدیریت ندارد.
ح‌- موارد ارائه اطلاعات به دیگران
ما اطلاعات اختصاصی شما را نمی فروشیم یا در اختیار دیگر کمپانی ها برای اهداف تجاری و بازاریابی آنها قرار نمی دهیم، مگر با کسب رضایت شما یا به عنوان بخشی از برنامه ای که شما قادر به ورود و خروج از آن هستید.
ما ممکن است اطلاعات اختصاصی را در صورتی که از جهت قانونی ملزم شویم، در پاسخ به امریه، خواسته، یا حکم جستجو یا معادل آن که توسط مقام صالح قضایی صادر می گردد افشاء نماییم.
خ‌- گروه سنی مجاز بری استفاده از برنامه
این نرم افزار و محتوای آن تنها برای افراد بالای18 سال قابل دسترسی می باشد. چنانچه کاربر دارای سن پایین تر از 18 سال باشد و در ثبت اطلاعات مربوط به سن خود به غلط خود را فردی بالای 18 سال معرفی کرده باشد، والدین و یا قیم او میتوانند ضمن تماس با تیم پشتیبانی جوی اقدام به حذف اطلاعات ثبت شده نمایند.
اطلاعات تماس:
آدرس ایمیل: jooooi.com@gmail.com
شماره تماس: 00983132723245