expand_moreدانلود نرم افزار
لذت داشتن خیال راحت...
expand_moreدانلود نرم افزار

چرا جوی؟

صاحبان کسب و کار

جوی برای صاحبان کسب و کار هم برنامه دارد. شما می توانید به عنوان مالک، مدیر، نماینده یا متصدی یک کسب و کار مانند فروشگاه های بزرگ و کوچک، موسسات، آموزشگاه ها، بانک ها و ..... واحد خود را در کمتر از 10 دقیقه ثبت و در معرض دید عموم قرار دهید و می توانید در هر زمان ممکن نسبت به ویرایش اطلاعات خود اقدام نمایید.
 

کاربران

اگر شما یک کاربر عادی هستید، می توانید کالاها، خودرو، املاک و دیگر متعلقات اطراف خود را که بلا استفاده هست را برای فروش در بازارچه ارائه کنید. دیگر کاربران می توانند کالای شما را ببینند، لایک کنند، نظر دهند یا حتی به عنوان علاقه مندی انتخاب کنند. در ازای دنبال کردن شما، از این به بعد هر ویرایشی بر روی کالاهای ثبت شده شما در بازارچه رخ دهد برای تمام دنبال کنندگان نوتیفیکیشن ارسال می گردد.

درباره جوی

جوی نرم افزاری بر مبنای تجارت الکترنیک می باشد که با استفاده از آن شما قادر به انجام بسیاری از امور روزانه و کسب و کار خود هستید و می توانید با دیدگاه های مختلف در اطراف خود آشنا شوید. جوی به شما این امکان را می دهد تا بتوانید شهر و محیط پیرامون خود را بیشتر و بهتر بشناسید و از همه مهمتر، محکم و مطمئن گام بردارید. شما توسط نرم افزار جوی می توانید به بهترین های مورد نیاز خود دسترسی پیدا کنید و همچنین کسب و کار خود را معرفی کنید.

با جوی از خدمات زیر بصورت رایگان بهره مند شوید

مدیریت مشتریان
دسته بندی
مسیریابی
امتیازدهی
ثبت کسب و کار
انتقادات و پیشنهادات
جستجو
علاقه مندی های هوشمند

ارتباط با ما

account_circle
account_circle
email
smartphone
mode_edit
mode_edit
ارسال
پیام شما با موفقیت ارسال شد پیام شما با موفقیت ارسال شد

آدرس

دفتر تهران
location_on
الهیه، خیابان بیدار، ساختمان جم، واحد1.
phoneتلفن 26209202-021
دفتر اصفهان
location_on
خیابان هشت بهشت غربی، انتهای خیابان ملک شمالی، ساختمان 121، طبقه دوم.
phoneتلفن 32723245–031
printفکس 32721971–031