درباره ما

ارتباط بین تجارت و تکنولوژی دیر زمانی است که وجود داشته و ادامه دارد، در واقع یک پیشرفت تکنیکی باعث رونق تجارت شد. تا اینکه پس از طی روش های متعددی از تجارت، بشر به یکی از محبوبترین آن یعنی تجارت الکترونیکی در دنیای وب رسیده است. شما می توانید در هر زمان و مکان توسط این نوع تجارت به کار خود مشغول بوده و کسب درآمد کنید و باعث ارتقای کسب و کار خود باشید. اکنون شرکت پدیده ارتباط پرستو گامی بزرگ در راستای این نوع تجارت برداشته و ما آماده ایم تا شما را در جهت پیشرفت کسب و کارتان و علاوه بر آن در آسان سازی انجام بسیاری از کارهای روزمره یاری نماییم از این همکاری فی ما بین مفتخریم. جوی نرم افزاری بر مبنای تجارت الکترنیک می باشد که با استفاده از آن شما قادر به انجام بسیاری از امور روزانه و کسب و کار خود هستید و می توانید با دیدگاه های مختلف در اطراف خود آشنا شوید. جوی به شما این امکان را می دهد تا بتوانید شهر و محیط پیرامون خود را بیشتر و بهتر بشناسید و از همه مهمتر، محکم و مطمئن گام بردارید. شما توسط نرم افزار جوی می توانید به بهترین های مورد نیاز خود دسترسی پیدا کنید و همچنین کسب و کار خود را معرفی کنید.

چشم انداز جوی

پیشرو بودن در تولید محصولات و خدمات، پیشرو بودن در بازار و پیشرو در به کارگیری نیروهای متخصص عرضه‌كننده نوآوري¬هاي جهشي، ارائه‌دهنده مزيت رقابتي به مشتريان و خلق ارزش پايدار جامعه در اثر رهبري اجتماعي هدفمند بهتر خواهد شد.

ماموريت جوی

ماموريت جوی اين است كه با استفاده از فن آوري مدرن و ارائه خدمات با كيفيت جهاني فراتر از تصورات و رقابتي، در جهت تحقق حداکثر رضایت و خشنودی مشتریان، سود و منافع سازمان، آموزش و حفظ كاركنان وفادار با تکیه بر سرمایه¬های انسانی کارآمد و خلاق، رفاه و غناي اجتماعي، اقتصادي و آموزشي جوامع (جامعه) از طريق مشاركت فردي و همكاري جمعي را محقق سازد.